• order@vmb.com.tr

  • İletişim:+90 344 236 24 24

  • Çalışma Saatleri:Pzrt - Cuma : 08:00 - 17:00 Cmrt: 08:00 - 15:00

KURUMSAL

VMB Bakalit Firma Hakkımızda

Vmb Bakalit

Firmamız 01.08.2012 Tarihinde tencere kulp ve tepelerle ilgili sektörde üretim ,satış ve pazarlama konusunda 20 yıl türkiyenin en büyük üretici firmasında yöneticilik yaptıktan sonra  bilgi ve  tejrübesi ni kendi işinde devam ettirmek isteyen Veli ÖZDEMİR kurmuştur  firma bünyesinde bu sektörün deneyimli bir çok ismi ile beraber 01.09.2012’de üretim hattı faliyete başlamış olup gerek yurt içi gerek yurt dışı firmalardan olumlu sonuçlar almaya başlamış olup kısa sürede büyük işlere imza atmıştır

Şirketimizin kalite felsefesi, müşteri odaklı sürekli bir iyileştirme programı olup, müşterilerimizin memnuniyetini kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışıyla sağlamaktayız..
Vmb Bakalit olarak kuruluşumuz, sürekli artan rekabet ortamı içerisinde, yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan ve müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteli ürünler üretmek ve satmak zorundadır..
Kalitesiz katkı maddeleri kullanılarak üretilen bakalit, baskıda yüzeyde gözle görülebilen bozukluklara sebep olur. Bundan dolayı estetik kaygıların mevcut olduğu parçalarda, kaliteli bakalit hammaddesi kullanıyoruz..
Yüksek verimliliğin ve kalitenin sağlanabilmesi için, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve müşteriye üretim şartlarına uyulduğu güvencesinin verilebilmesi için, her birimin denetlendiği bir yönetim sistemimiz vardır..
Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayıp, bilgimizi, tecrübemizi ve teknolojimizi dünya piyasalarından aldığımız bilgiler doğrultusunda, daima yenilikçi bir firma olarak başarılarımızı katlamaya devam etmekteyiz..
Şirketimiz 2012 yılından bugüne faliyet göstermektedir. Bakalit tencere kulpu, çaydanlık kulpu, çaydanlık tepesi vs.üretmekteyiz. Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda özel tasarımlar yapmaktayız..